100 tūkst. eurų investicija: planuojame plėtrą ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Baltijos regione

100 tūkst. eurų investicija: planuojame plėtrą ne tik Lietuvoje, tačiau ir visame Baltijos regione

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog  pritraukėme net 100 tūkst. eurų investiciją iš Pijaus Makarevičiaus vadovaujamo investicijų fondo „WeChange.group”. Pasak „Įkrautas” įkūrėjų Pauliaus Gūžio bei Karolio Kiero, gautos lėšos bus skirtos įmonės…
Paulius Gūžys ir Karolis Kieras. Įkrautas įkūrėjai
„Įkrauats“ įkūrėjai Paulius Gūžys ir Karolis Kieras.

„Pagrindinė mūsų įmonės idėja, kuri padėjo mums žengti pirmuosius žingsnius – noras gerinti elektromobiliams skirtos infrastruktūros situaciją Lietuvoje bei paversti ją lengvai pasiekiama kiekvienam. Laikui bėgant pastebėjome, jog elektromobilių Lietuvos gatvėse sparčiai daugėja. Dėl šios priežasties nusprendėme neapsiriboti tik elektromobilių įkrovimui skirtų stotelių pardavimais, o didelį dėmesį taip pat skirti ir papildomoms paslaugoms. Šios paslaugos leidžia specialios platformos pagalba sukurti ir valdyti kur kas platesnį elektromobilių įkrovimo tinklą bei paversti jį paprastai pasiekiamu tiek verslui, tiek ir daugiabučiuose gyvenantiems elektromobilių vairuotojams”, – pasakoja Karolis Kieras.

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog  pritraukėme net 100 tūkst. eurų investiciją iš Pijaus Makarevičiaus vadovaujamo investicijų fondo „WeChange.group”. Pasak „Įkrautas” įkūrėjų Pauliaus Gūžio bei Karolio Kiero, gautos lėšos bus skirtos įmonės plėtrai bei teikiamų paslaugų tobulinimui ne tik Lietuvoje, tačiau taip pat ir kitose Baltijos šalyse. Užsienio rinkose planuojame plėtrą vykdyti prekiniu ženklu „Charged UP”.

Plėtra į Latviją ir Estiją

Anot Pauliaus Gūžio, elektromobilių rinkos suaktyvėjimas yra pastebimas ne tik Lietuvoje, tačiau taip pat ir Latvijoje bei Estijoje.

„Nors Baltijos šalių regione didžiausiu elektromobilių skaičiaus augimu pasižymi Lietuva, tačiau matome, jog panašios tendencijos galioja ir Latvijoje bei Estijoje. Stengiamės ne tik šviesti visuomenę elektromobilių tema, bet ir padėti spręsti problemas, siūlant patogius sprendimus tiek verslui, tiek ir privatiems klientams. Manome, kad tai padės įsitvirtinti šių šalių rinkose. Šiuo metu aktyviai dirbame su partneriais, ieškome komandos pastiprinimo tiek Latvijoje, tiek ir Estijoje”, – akcentuoja Paulius Gūžys.

„Įkrautas” vadovų teigimu, pagrindinis jų įmonės tikslas yra sukurti tokias elektromobilių įkrovimo galimybes, kurios žmonėms nekeltų jokių rūpesčių.

Sprendimai verslui bei privatiems klientams

Šiandien „Įkrautas” siūlo net kelias skirtingas elektromobilių infrastruktūros plėtros paslaugas, padedančias ir verslui ir privatiems klientams. Viena iš novatoriškiausių – elektromobilių įkrovimui skirtų stotelių nuomos paslauga daugiabučių gyventojams.

„Žinome, jog elektromobilių įkrovimo stotelių diegimas daugiabučių stovėjimo aikštelėse dažnai yra gana sudėtingai įgyvendinamas procesas dėl techninių kliūčių, tokių kaip elektros įvado galingumo didinimas. Šios problemos sprendimui naudojame specialiai tam pritaikytą platformą, kuri suteikia galimybę įkrauti kur kas didesnį elektromobilių skaičių nedidinant elektros įvado galingumo”, – pasakoja Karolis Kieras.

Pastebima, jog elektromobiliams skirtų įkrovimo stotelių paklausa taip pat auga ir verslo sektoriuje. Puikus to pavyzdys – elektromobilių įkrovimui skirtų stotelių įrengimas viešose bei pusiau viešose automobilių stovėjimo aikštelėse, esančiose prie verslo ar prekybos centrų, viešbučių, maitinimo įstaigų ir dar daugiau. Šiuo atveju verslininkai ne tik gali paprasčiau pademonstruoti savo teigiamą požiūrį į besikeičiančias transporto tendencijas, tačiau taip pat ir susikurti papildomą pajamų šaltinį be didelių investicijų.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, dalis investicijos bus skirta elektromobilių įkrovimo infrastruktūros plėtrai Baltijos šalyse bei paslaugų tobulinimui Lietuvoje.