Namams

Namams

Įkrovimo stotelė namuose – tai saugiausias ir patogiausias elektromobilio įkrovimas kiekvieną dieną.

Verta rinktis „Ignitis“

Tapkite „Ignitis“ nepriklausomo elektros tiekimo klientais ir įkrovimo stotelę įsigykite su nuolaida.

Naudokitės patogia savitarna mano.ignitis.lt.

Taupykite elektromobilį įkraudami išmaniai. Tam Jums reikės elektros tiekimo plano „Išmanus – Valandinis“ ir programėlės „EnergySmart“.

Sieninės įkrovimo stotelės

Sieninės įkrovimo stotelės gali būti paprastosios „plug and play“ tipo, kai atlieka savo pagrindinę funkciją – įkrauna EV bateriją. Norint papildomo funkcionalumo – rinkitės išmanesnes stoteles, valdomas per mobiliąją aplikaciją ar internetinę platformą. Pasiteisina kraunant elektormobilį pigesniu elektros tarifu, stebint įkrovimo procesus, juos valdant, taip pat kontroliuojant prieigą prie stotelės.

Įkrovikliai ir priedai

Nešiojami EV įkrovikliai

Tai alternatyva sieninėms ar stacionarioms įkrovimo stotelėms. Pagrindinis šių įkroviklių privalumas – paprastas naudojimas. Tereikia prijungti jį prie kištukinio lizdo (rozetės) ir elektromobilio.

Nešiojamas įkroviklis yra pigesnis už įkrovimo stotelę, bet dažniausiai neturi stebėsenos ir valdymo galimybių, o ir įkrauti elektromobilį užtrunka daug ilgiau.

Nešiojamo įkroviklio nerekomenduotina naudoti kiekvieną dieną dėl kištukinio lizdo perkrovimo rizikos. Šis įrenginys pasiteisina nenumatytais atvejais, kai baterija apytuštė, o šalia – tik rozetė.

Adapteriai, kabeliai, atsarginės dalys

Esant skirtingoms elektromobilio ir įkrovimo stotelės jungtims – reikalingas adapteris, kuris užtikrintų suderinamumą tarp įrenginių bei sėkmingą įkrovos procesą.

Kabeliai ir kitos atsarginės dalys su laiku dėvisi, sugenda ar pasimeta. Tad esant poreikiui, mūsų parduotuvėje, nesunkiai rasite reikiamų dalių ir atnaujinsite savo įrangą.