Daugiausia EV vienoje vietoje | Charged Up’21

Rugsėjo 11 d. Vilniuje, šalia parodų centro „Litexpo“, įvyko pirmasis Charged Up'21 renginys, skirtas paminėti pasaulinę elektromobilių dieną, sutelkti daugiausia EV viename susibūrime. Jo metu dalyviai galėjo susipažinti su elektrinio…

Rugsėjo 11 d. Vilniuje, šalia parodų centro „Litexpo“, įvyko pirmasis Charged Up’21 renginys, skirtas paminėti pasaulinę elektromobilių dieną, sutelkti daugiausia EV viename susibūrime. Jo metu dalyviai galėjo susipažinti su elektrinio transporto naujovėmis, išbandyti elektrinius motociklus, motorolerius, automobilius bei sudalyvauti naujo Lietuvos rekordo fiksavime. Toliau dalinamės renginio akimirkomis, kuriose išvysite pagrindinius susitikimo kaltininkus – elektromobilius ir jų gausą, renginio organizatorių komentarus.

Video autorius: Aidas Bubinas

Labai džiugina ir tai, jog renginio metu pasiektas Lietuvos rekordas – daugiausia EV vienoje vietoje! Iš viso 94 elektromobiliai susirinko paminėti vis didesnę svarbą turinčios dienos 🚙🔌

Didžiausias ačiū elektromobilių entuziastams, kurie atvyko ir prisidėjo prie pasiekimo bei renginio. Taip pat ačiū rėmėjams: Peugeot, Citroën bei CityBee ir partneriams FirstEv, Deals On Wheels LT, LITEXPO, EPBAR bei Aplinkos projektų valdymo agentūra, kad džiugino renginio svečius🎈.

„Charged Up’21“ idėja užgimė kaip graži, edukacinė iniciatyvą supažindinti visuomenę su elektromobilių industrija ir jų teikiamą naudą. Tad tikimės, jog šis projektas tęsis kaip graži kasmetinė tradicija, kadangi elektromobiliai yra netolima, kasdienybę papildanti ateitis. Na o galbūt kasmet gausėjanti „elektrogalvių“ šeima Lietuvos rekordą pagerins kur kas labiau.